Kontakt oss

Hovedkontor Finnsnes

Kundetorg samt administrasjon-, tiltak-, vaskeri-, service- og matavdeling.

Tlf. 778 50 536

Strandveien 110, 9300 Finnsnes

Sørreisa

Industriavdelingens lokasjon for palle- og brøytestikkeproduksjon.

Tlf. 778 50 536

Øyjordnesvn. 1, 9310 Sørreisa

Senjahopen

Vaskeri- service- og tiltaks avdelingens lokasjon i Senjahopen.

Tlf. 778 50 536 / 458 67 040

Mefjordveien 1419, 9386 Senjahopen

Gryllefjord

Serviceavdelingens lokasjon på Yttersia med vedproduksjon, bruktbutikk og diverse serviceoppdrag.

Tlf. 990 80 881

Nerveien 77, 9380 Gryllefjord

Stonglandseidet

Vaskeri- og serviceavdelings lokasjon på Stonglandseidet.

Tlf. 778 50 536

Helsesentervn. 20, 9392 Stonglandseidet

Ansatte

 

Administrasjon

Mona Pedersen

Administrasjonsleder

414 46 814

mona.p@mitras.no

Inger Rita Solbakken

Økonomiansvarlig

958 39 527

inger.rita@mitras.no

Marita Harvey

Administrasjonsmedarbeider

778 50 536

marita.h@mitras.no

Tiltak

Inger J. Lajord

Tiltaksleder

922 95 062

ingerl@mitras.no

Knut Nylund

Veileder

913 83 899

knut@mitras.no

Finn-Halvar Markussen

Veileder

458 67 040

finn.halvar@mitras.no

Ina Hviding

Veileder

930 12 061

ina@mitras.no

Hilde Kristiansen

Veileder

977 77 935

hilde.k@mitras.no

Morten Fagerli

Veileder/arbeidsleder

404 93 269

morten.f@mitras.no

Vaskeri Finnsnes

Silje Tollefsen

Avdelingsleder

920 41 565

silje.t@mitras.no

Karina Danielsen

Arbeidsleder

401 04 351

karina.d@mitras.no

Ingrid Bakketun

Arbeidsleder

454 82 330

ingrid@mitras.no

May Kristoffersen

Arbeidsleder

414 44 339

may@mitras.no

Aleksander Bergheim

Arbeidsleder

465 03 120

aleksander.b@mitras.no

Senjahopen

Kjell-Arne Enoksen

Arbeidsleder

986 47 552

kjell.arne.e@mitras.no

Morten Fagerli

Veileder/arbeidsleder

906 62 830

morten.f@mitras.no

Guttorm Nergård

Arbeidsleder

993 88 188

guttorm.n@mitras.no

Anne Kalseth Enoksen

Produksjonsmedarbeider

458 67 040

anne.e@mitras.no

Finn-Halvar Markussen

Veileder

458 67 040

finn.halvar@mitras.no

Stonglandseidet

Yvonne Kampevoll

Produksjonsmedarbeider

454 05 135

yvonne.k@mitras.no

Sveinung Skadal

Arbeidsleder

454 26 411

sveinung@mitras.no

Aleksander Bergheim

Arbeidsleder

465 03 120

aleksander.b@mitras.no

Service Finnsnes

Ole-Vidar Richardsen

Avdelingsleder

957 07 763

ole.vidar@mitras.no

Mads Trulssen

Arbeidsleder

901 91 145

mads@mitras.no

Sigurd Mørkved

Arbeidsleder

920 42 425

sigurd@mitras.no

Tom-Are Johnsen

Arbeidsleder

413 26 366

tom.are@mitras.no

Jarle Sigve Jakobsen

Arbeidsleder

412 46 879 

jarles@mitras.no

Mat

Tor Marius Solli

Avdelingsleder

959 93 383

tor.s@mitras.no

Miriam Olsen

Arbeidsleder

778 50 536

miriam@mitras.no

Mona Rognmo Jakobsen

Arbeidsleder

924 15 873

mona@mitras.no

Industri

Lars Johan Johansen

Avdelingsleder

917 64 341

lars.j@mitras.no

Stig Eilertsen

Arbeidsleder

932 18 095

stig@mitras.no

Nataliya Datsun

Arbeidsleder

453 97 543

nataliya@mitras.no

Rune Nilsen

Arbeidsleder

482 81 878

runen@mitras.no

Allan Myrlund

Arbeidsleder

404 04 962

allan.m@mitras.no

Raymond Olsen

Arbeidsleder

932 63 963

raymond.o@mitras.no

Yttersia/ Gryllefjord

Lars Otto Larsen

Arbeidsleder

901 99 550

lars.o@mitras.no

Janne Eilertsen

Arbeidsleder

990 80 881

janne.e@mitras.no

Hovedkontor Finnsnes

Strandveien 110

9300 Finnsnes

Sørreisa

Øyjordnesvn. 1

9310 Sørreisa

Senjahopen

Mefjordveien 1419

9386 Senjahopen

Gryllefjord

Nerveien 77

9380 Gryllefjord

Stonglandseidet

Helsesentervn. 20

9392 Stonglandseidet

KONTAKT:

© 2020 Mitra AS

Levert av Mint Media AS