Kontakt oss

Hovedkontor Finnsnes

Kundetorg samt administrasjon-, tiltak-, vaskeri-, service- og matavdeling.

Tlf. 778 50 536

Strandveien 110, 9300 Finnsnes

Sørreisa

Industriavdelingens lokasjon for palle- og brøytestikkeproduksjon.

Tlf. 778 50 536

Øyjordnesvn. 1, 9310 Sørreisa

Senjahopen

Vaskeri- service- og tiltaks avdelingens lokasjon i Senjahopen.

Tlf. 778 50 536 / 458 67 040

Mefjordveien 1419, 9386 Senjahopen

Gryllefjord

Serviceavdelingens lokasjon på Yttersia med vedproduksjon, bruktbutikk og diverse serviceoppdrag.

Tlf. 990 80 881

Nerveien 77, 9380 Gryllefjord

Ansatte

 

Administrasjon

Tone Anita Thommesen

Økonomi- og administrasjonsleder

975 77 107

tone.a@mitras.no

May-Rita Tøllefsen

Økonomikonsulent

454 82 330

may-rita@mitras.no

Tiltak

Inger J. Lajord

Tiltaksleder

922 95 062

ingerl@mitras.no

Knut Nylund

Veileder

913 83 899

knut@mitras.no

Ina Hviding

Veileder

930 12 061

ina@mitras.no

Morten Fagerli

Veileder

404 93 269

morten.f@mitras.no

Hilde Kristiansen

Veileder

977 77 935

hilde.k@mitras.no

Vaskeri Finnsnes

Ole-Vidar Richardsen

Produksjonsleder

957 07 763

ole.vidar@mitras.no

Vibeke Eriksen

Arbeidsleder

934 400 41

vibeke.e@mitras.no

Lasse Paulsen

Arbeidsleder

950 86 081

lasse.p@mitras.no

Anniken Berntsen Djupnes 

Teamleder

915 83 970

anniken@mitras.no

Senjahopen

Kjell-Arne Enoksen

Arbeidsleder

986 47 552

kjell.arne.e@mitras.no

Hilde S Elde

Arbeidsleder

995 09 372

hilde.h@mitras.no

Sveinung Skadal

Arbeidsleder

454 26 411

sveinung@mitras.no

Service Finnsnes

Ole-Vidar Richardsen

Produksjonsleder

957 07 763

ole.vidar@mitras.no

Sigurd Mørkved

Teamleder

920 42 425

sigurd@mitras.no

Mads Trulssen

Arbeidsleder

901 91 145

mads@mitras.no

Stig Eilertsen

Arbeidsleder

932 18 095

stig@mitras.no

Aleksander Bergheim

Arbeidsleder

465 03 120

aleksander.b@mitras.no

Beate Kvammen

Ass. avdelingsleder

920 77 117

beate@mitras.no

Knut Nylund

Miljøbasen

913 83 899

knut@mitras.no

Mat

Sigurd Mørkved

Teamleder

920 42 425

sigurd@mitras.no

Mona Rognmo Jakobsen

Arbeidsleder

924 15 873

mona@mitras.no

Miriam Olsen

Arbeidsleder

778 50 536

miriam@mitras.no

Enrico Arntsen

Arbeidsleder

901 99 550

enrico.a@mitras.no

Industri

Nataliya Datsun

Arbeidsleder

453 97 543

nataliya@mitras.no

Lars Johan Johansen

Avdelingsleder

917 64 341

lars.j@mitras.no

Raymond Olsen

Arbeidsleder

932 63 963

raymond.o@mitras.no

Rune Nilsen

Arbeidsleder

482 81 878

runen@mitras.no

Allan Myrlund

Arbeidsleder

404 04 962

allan.m@mitras.no

Lasse Paulsen

Arbeidsleder

950 86 081

lasse.p@mitras.no

Yttersia/Gryllefjord

Lars Otto Larsen

Arbeidsleder

909 39 249

lars.o@mitras.no

Janne Eilertsen

Arbeidsleder

948 23 427

janne.e@mitras.no