top of page

Kontakt oss

Hovedkontor Finnsnes

Kundetorg samt administrasjon-, tiltak-, vaskeri-, service- og matavdeling.

Tlf. 778 50 536

Strandveien 110, 9300 Finnsnes

Sørreisa

Industriavdelingens lokasjon for palle- og brøytestikkeproduksjon.

Tlf. 778 50 536

Øyjordnesvn. 1, 9310 Sørreisa

Senjahopen

Vaskeri- service- og tiltaks avdelingens lokasjon i Senjahopen.

Tlf. 778 50 536 / 458 67 040

Mefjordveien 1419, 9386 Senjahopen

Gryllefjord

Serviceavdelingens lokasjon på Yttersia med vedproduksjon, bruktbutikk og diverse serviceoppdrag.

Tlf. 990 80 881

Nerveien 77, 9380 Gryllefjord

Ansatte

Ansatte

Administrasjon

Tone Anita Thommesen

Økonomi- og administrasjonsleder

977 37 764

tone.a@mitras.no

May-Rita Tøllefsen

Økonomikonsulent

454 82 330

may-rita@mitras.no

Tiltak

Inger J. Lajord

Tiltaksleder

922 95 062

ingerl@mitras.no

Knut Nylund

Veileder

913 83 899

knut@mitras.no

Ina Hviding

Veileder

930 12 061

ina@mitras.no

Morten Fagerli

Veileder

404 93 269

morten.f@mitras.no

Hilde Kristiansen

Veileder

977 77 935

hilde.k@mitras.no

Produksjon

Ole-Vidar Richardsen

Produksjonsleder

957 07 763

ole.vidar@mitras.no

Vaskeri Finnsnes

Anniken Berntsen Djupnes 

Teamleder

915 83 970

anniken@mitras.no

Sveinung Skadal

Arbeidsleder

454 26 411

sveinung@mitras.no

Vibeke Eriksen

Arbeidsleder

41246879

vibeke.e@mitras.no

Bente Bentsen

Arbeidsleder

40290125

bente@mitras.no 

Senjahopen

Hilde S Elde

Arbeidsleder

995 09 372

hilde.h@mitras.no

Richard Johnsen

Arbeidsleder

97577107

richard@mitras.no

Vibeke Eriksen

Arbeidsleder

41246879

vibeke.e@mitras.no

Lasse Paulsen

Arbeidsleder

950 86 081

lasse.p@mitras.no

Service Finnsnes

Aleksander Bergheim

Teamleder

465 03 120

aleksander.b@mitras.no

Knut Nylund

Miljøbasen

913 83 899

knut@mitras.no

Allan Myrlund

Arbeidsleder

404 04 962

allan.m@mitras.no

Mads Trulssen

Arbeidsleder

901 91 145

mads@mitras.no

Service Gryllefjord

Mat

Aleksander Bergheim

Teamleder

465 03 120

aleksander.b@mitras.no

Mona Rognmo Jakobsen

Arbeidsleder

924 15 873

mona@mitras.no

Miriam Olsen

Arbeidsleder

778 50 536

miriam@mitras.no

Enrico Arntsen

Arbeidsleder

901 99 550

enrico.a@mitras.no

Industri

Lasse Paulsen

Arbeidsleder

950 86 081

lasse.p@mitras.no

Kenneth Pedersen

Teamleder

918 36 975

kenneth@mitras.no

Nataliya Datsun

Arbeidsleder vaskeri

453 97 543

nataliya@mitras.no

Raymond Olsen

Avdelingsleder

932 63 963

raymond.o@mitras.no

Rune Nilsen

Arbeidsleder

482 81 878

runen@mitras.no

Lars Otto Larsen

Arbeidsleder

909 39 249

lars.o@mitras.no

Janne Eilertsen

Arbeidsleder

948 23 427

janne.e@mitras.no

bottom of page